28 maja, 20:00 | „Nawet nie wiesz, jak bardzo cię kocham”

on

Majowy repertuar, odbywający się pod patronatem Krakow Film Festival iKrakow Film Foundation, zamykamy wyjątkowo odważnym, a także poruszającym filmem. Na zakończenie spotkań spod znaku krótkich metraży, dokumentów i animacji szykujemy dla was seans filmu…

? ,,Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham”
reż. Paweł Łoziński; kraj i rok produkcji: Polska, 2016; czas trwania: 76 min.

W swoim ostatnim filmie, uznany dokumentalista – Paweł Łoziński, rejestruje sesje terapeutyczną matki i córki. Konsekwentny w strukturze i formie obraz został podzielony na pięć rozdziałów, każdy z nich pokazuje kolejny etap rozmów poróżnionych ze sobą kobiet i sławnego krakowskiego psychoterapeuty, prof. Bogdana de Barbaro. Ewa i Hania, od lat wzajemnie się ranią i obarczają drugą winą za odczuwany ból.
Jak się okazuje problem komunikacyjny nie jest jedynym celem wizyty u terapeuty. W trakcie opowieści o psychoterapii wybrzmiewają pytania o możliwość samego pojednania i sensu naprawiania zepsutych relacji.
Nawet nie wiesz jak bardzo cię kocham – film dokumentalny można określić jako swoiste kino-terapię, a to dzięki utrzymaniu intymnego nastroju dyskusji o kwestiach, które mogą dotyczyć każdego.

*Tym razem do filmu wprowadzi nas Małgorzata Ławniczek, Specjalista psycholog kliniczny, certyfikowany psychoterapeuta. Jako wykładowca współpracuje również z Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.

Po więcej informacji zapraszamy na ➡ DKF Magazyn Kultury
Zaprasza Magazyn Kultury ?